| disty a întrebat:

Salut.Vreau o parere sincera..Sunt impreuna cu o fata de o luna..ne intelegem foarte bine! Peste putin timp vine ziua ei si as vrea sa ii arat ca tin la ea si ca este o fata speciala pentru mine! Dati-mi sfaturi.ce ar vrea o fata de vreo 15 ani ..adica eu m-am gandit la un buchet de flori sau un trandafir,un colier,un ursulet de plus! Initial m-am gandit sa ii iau doar flori, florile se ofilesc,dar multi zic vorba aia,,gestul conteaza"! M-am gandit sa ii iau ceva ce nu tine doar o zi, doua.un lucru la care sa se uite sa tina minte momentul in care i l-am dat! Varianta mea ar fi :1)Buchet de flori/trandafiri
2)Buchet de flori/ursulet/colier argint
3)Pur si simplu un ursulet si cu un,, te iubesc" langa el! Sfaturi va rog..rog seriozitate!laughing))

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un buchet de flori nu este un cadou. Acesta este o atentie normala a unui baiat fata de iubita/prietena lui. Opreste-te la colier dar schimba argintul in aur si adauga si o pereche de cercei. Acest set poate fi un cadou si acum poti adauga si un buchet din florile ei preferate.

| anedreaeaaa a răspuns:

Pai eu ca fata pot sa iti spun ca ar trebui sa ii dai un ursulet... fetelor le plac ursuletii de plus. Sau ceva facut de tine gen o scrisoare de dragoste idk...

| claudiu152 a răspuns:

Eu as zice varianta 2. Dar florile sa fie trandafiri sau macar sa fie rosii, si sa-i iei si o vaza in caz ca nu are, ca sa una florile in ea.Colierul poate avea un mesaj pe el. Sper ca te-am ajutat!