| AdiMihai25 a întrebat:

Salut.
Vreau păreri, sa incep un cont nou pe Youtube, sa fie activ si vizualizat.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Adica sa iti zicem o reteta clara, de succes, prin care sa te faci cunoscut, nu? Pai nu prea merge asa, ca asa ar face oricine.

Dar ai doua variante:
- sa postezi lucruri interesante, care probabil nu o sa atraga multe persoane, sau o sa atraga, dar intr-o maniera decenta;
- sa potezi lucruri aiurea si sa se uite multe persoane... fara un motiv anume.

| Freya1 a răspuns:

Am observat ca cel mai bine prind acele vloguri in care vorbesti despre viata, despre anumite întâmplări incluzând binenanteles si cate ceva amuzat.

| siriusblack98 a răspuns:

Apucă-te de manele atunci. Aparent doar astea rup topurile în trending. Calitatea poți să o uiți pentru că trăiești în România. Aici prinde doar incultura. Cu cât ești mai prost, cu atât ai mai multe șanse să ajungi următorul Jador, Labi Talent, Vulpița și nu mai știu cum, Mimi, Colo, etc.

| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Depinde ce vrei sa postezi pe el. Este foarte greu sa devii popular pe YouTube incepand de la zero si fara ajutor sau publicitate. Ai nevoie de un continut unic, care sa prinda.

Ce sugerez? Vezi ce este in voga si posteaza in functie de trenduri: https://trends.google.com/trends/?geo=RO

Mult succes!