| fabian12345326 a întrebat:

Salut, vreau sa ies cu o fata in oraș, și nu prea știu ce sa vorbesc cu ea pentru ca am vorbit deja cu ea multe prin mesaje. Amândoi avem câte 16 ani, o cunosc de mai mult timp dar abia acum mi am făcut curaj sa o invit în oraș. Eu sunt și un tip mai rușinos și nu prea știu cum as putea sa o fac sa se simtă bine când ieșim, îmi puteți spune cum ar trebui sa ma comport? (adică cum ar trebui sa-i spun ca eu vreau o relație cu ea sau cum ar trebui sa-i dau de înțeles și ce sa vorbesc cu ea în asa fel încât sa i trezesc mai mult interesul fata de mine) am lasat o pe ea sa aleagă locul de întâlnire și a vrea sa mergem în centrul vechi la narghilea, ar fi ok sa las asa sau sa o iau cumva și sa schimb locul? Daca da, unde ar trebui sa mergem?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te întâlnești în primul rând. Apoi lasă narghileaua că nu sunteți turci de evul mediu, și propune-i o cofetărie. Acolo, o prăjitură și un suc. Apoi vorbește despre orice, că dacă vrea, înțelege ea, nu este nevoie să îi spui direct.