| MelindaVictoria a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj in zona renela. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Kalla a răspuns:

Alege ceva care sa te caracterizeze.Un scris, simbolul religiei tale, o floare sau un obiect foarte important din viata ta. Tatuajele sunt arta prin care iti arati personalitatea.Alege uitandu-te in adancul tau.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa spui renala.Un fluture.

| DNSK a răspuns:

Fa-ti numa prostii ca peste ani sa-ti vina sa-ti dai pielea jos. exact cum a zis Kalla, un tatuaj se face din suflet, nu dupa ce vezi prin reviste.

| ombladon a răspuns:

Numele meu.