| Bris a întrebat:

Daca v-ati face un tatuaj ...in ce zona si ce ar fi?laughing

Răspuns Câştigător
| Mαdαliηα a răspuns:

3 stelute pe picior jos. sau pe mana. big grin. una mica. una mijlocie. si una mare smug! love struck

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Un "t". Ceafa sau incheietura mainii. lololo

| thekillercatalin a răspuns:

Pe spate pe bratul stang sau pe piept dar iti recomand cel mai bine pe bratul stang

| xRòşco a răspuns:

Eu vreau sa imi fac unul mic pe degetul aratator si sa scrie "Be you" sau in sub burta in partea dreapta si sa scrie "Love".....Inca nu m-am hotarat blushing