| Alexandru_3604 a întrebat:

Vreau sa-mi formez reflexe de portar ca sa apar cat de cat bine! Acum sunt asa-sasa dar vreau sa ajung mare! Vreun sfat? Va rog!laughing

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Vrei sa ajungi mare? Pai, atunci ai nevoie de multa ambitie si munca zilnica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms asta o sa o fac si eu pentru ca si eu sunt portar

| Twain a răspuns:

Reflexele nu le poti forma te nasti cu ele.

| petrutu a răspuns:

Salut marius si eu sunt portar si vreau acelasi lucru dar m-am antrenat mult si am reusit sfatul meu este sa sari supa minge sa te antrenezi cu cineva sati suteze la poarta si sa te arunci dupa ea sau le aperi si tu cu ce poti si asa iti desvolti reflexele