| vapeboy a întrebat:

Salut vreau sa va intreb ce parere aveti si daca face sa cumpar 5 kg de proteona de la scitec nutrition
100% whey protein professionl, va rog mult sa imi spuneti daca face sa o cumpar

5 răspunsuri:
| MorganaM a răspuns:

Si varul meu a consumat si si-a stricat ficatul. mergi si consulta un nutritionist de culturism sau asa ceva, nu fa de capul tau ca ajungi si tu in spital

| Cosmin86 a răspuns (pentru MorganaM):

De cand afecteaza proteinele ficatul?

Sau voi ziceti proteine la ORICE ( chiar si la suplimente care au ZERO proteine )?

Ce a luat CONCRET ( nume firma + nume produs ) varul tau? Fara aceasta informatie, ce spui tu e dezinformare.

| MorganaM a răspuns (pentru Cosmin86):

Animal pack

| Cosmin86 a răspuns (pentru MorganaM):

Animal pack e un complex de vitamine, enzime si minerale.

Exact cum spuneam: are ZERO proteine. Uita-te pe continut.

Aici era vorba de proteine, NU de alte lucruri.

| Endo05 a răspuns:

Salut.E cam scump sincer.Stiu ca la descrierea produsului sunt spuse tot felul de minuni dar nu e cu nimic mai speciala ca o alta proteina extrasa din zer, asta e doar marketing.Eu cumpar de la My Protein tot o proteina din zer care este un pic mai ieftina si la fel de buna, Impact whey protein se numeste.Nu te lasa pacalit de firme care spun ca proteina lor e de 10 ori mai buna ca celelate.Deci daca ai bani o poti cumpara dar poti gasi si mai ieftin la aceeasi calitate.Succes!