| Mihaela2 a întrebat:

Salut.vreau si eu idei de cadou pentru tatal meu..care sa nu coste prea mult..si sa fie si ceva simbolic..multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

De ce-i iei căcaturi simbolice cu care nu are ce face? Nu ma ibine îi cumperi ceva să folosească?

| Mihaela2 explică (pentru Woodenpints91):

Pentru ca tatal meu foloseste numai lucruri de firma..si momentan nu am cel putin2 milioane sa i dau pe cadoul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| Clauvdgg a răspuns:

Pai tatalui meu ii place pescuitul si i-am luat o undita si mai multe chestii pentru pescuit. Deci ii poti lua ceva care ii place lui. Sau o cana cu un mesaj dragut pe ea ( cum ar fi : pentru cel mai bun tata... etc )
Bafta!

| Kissu22 a răspuns:

O rama si o fotografie cu tine, mama ta si tatal tau.