| Ionutzu99 a întrebat:

As vrea sa ii i-au un cadou special de Sfantul Neculai fetei pe care o iubesc! Nu prea stiu ce! As vrea ceva simbolic dar care sa nu coste prea mult. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| IzabellaLoredana a răspuns:

Buna.Ai putea apela la cadourile personalizate. Sunt site-uri care te pot ajuta sau ai putea merge chiar tu sa ii faci manual ceva dragut.
http://www.cadouridedragoste.ro/.

1 răspuns:
| matasux1 a răspuns:

Un tricou/cana/pernuta cu poza voastra sau a iei imprimata sau un anume text imprimat pe unu din obiectele urmatoare. Asta o poti face ori in mall baneasa (respectiv in carrefour baneasa) sau in City Mall si e in jur de max 30-40 lei. Bafta!