| pursisimpluAlex a întrebat:

vreau si eu sa stiu cum bag muzica prin cablu de date pe telefon (Huawei ascendent p6) explicatimii va rog pas cu pas.

2 răspunsuri:
| Busila_Andrei_1995 a răspuns:

Salut! Poți foarte ușor să bagi muzica și fara cablu de date! Tot ce trebuie sa faci este să intrii de pe telefon pe YouTube MP3 Converter, să pui link-ul in bara de jos, să apeși pe "convert video", și gata! happy

| Busila_Andrei_1995 a răspuns:

Oh, 2014... lol sper că ti-am fost totuși de ajutor cumva acum laughing