| Madalin_Stefan_2000_fPRP a întrebat:

Am nevoie de ajutor... Vreau sa îmi resoftez un telefon Huawei ascendent y560-L01 și nu știu cum să fac.
Va rog! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Denision99 a răspuns:

Salut, daca ai soft pentru el ai putea sa il conectezi la pc dupa care sa stergi toate fisierele de pe el si sa le urci pe cele noi ori daca nu ai putea sa ii dau resetare din fabrica daca iti mai functioneaza sau daca nu cea mai buna solutie e sa mergi la un reprezentat. Funda?

1 răspuns:
| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, daca te referi la resetare din fabrica, trebuie sa intri in setari, si sa cauti Backup de date si restabilire, selectezi Backup de date si restabilire, apoi cauti: revenire la setarile din fabrica, si asa il resetezi, bafta, astept funda