| Spike189 a întrebat:

Salutare, a primit careva zilele astea un plic de la Reader's Digest, pentru extragere a mai multor premii: 70.000€, masina Renaul in valoare de 25.000€, 2.700€ etc?
Daca da, ce parere aveti? Participa careva? va rog sa mentionati si din ce oras sunteti.happy multumesc

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Sa nu le trimiti nimic ca apoi nu mai scapi de ei...pe mine m-au chinuit vreo 2 ani cu astfel de plicuri cu castiguri! Totul e o mare vrajeala, sa te faca sa le cumperi tot felul de tampenii! Multa bafta!

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Şi mama a primit chiar ieri. Nu te lua după aştia. Îţi dau un număr la care să suni gratuit, apoi îţi cer numărul tău de telefon şi indiferent cine sună îţi mănâncă creditul. Nu participa, nu mai scapi de ei. Îţi trimit la pliante, reviste şi toate tâmpeniile. Te trezeşti zilnic cu poşta plină. Mătuşa mea le-a dat numărul mai demult şi când au sunat a taxat-o 3 euro pe minut. xDD

| Andreea114820 a răspuns:

Nu e bine sa participi.Mama mea a luat cateva carti de la Reader's Digest si acum o suna in fiecare zi si ii trimite o gramada de plicuri pentru extrageri.

| eurynomus a răspuns:

Si eu am primit, vor sa te faca sa comamzi o care si de cstigat casigi doar experienta, astia de la RD au un marketing f agresiv

| eurynomus a răspuns:

Eu sunt din Craiova am uitat sa ti zic si nu particip