| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-ma va rog cu un discurs. Deci am nevoie de ceva cuvinte frumoase pentru Ziua indragostitilor, facem cu clasa o sceneta la scoala, iar eu la urma o sa trebuiasca sa vorbesc.
Ar trebui ceva de genul: Dragostea ramine mereu aceeasi indiferent de virsta- dar putin mai dezvoltata.big grin
sau daca stiti ceva vreun site...
Ms mult' funda!big grin

1 răspuns:
| emag a răspuns:

Pai spui ce este pentru tine dragostea, ce este sentimentul de iubire, de faptul ca o legatura dintre doua persoane nu se termina brusc, idiferent de cati ani ar trece dragostea ramane, ajungi sa-l iubesti pe cel de langa tine pe zi ce trece mai mult