| olyilie a întrebat:

Salutare.Am o mica problema, am fost plecat 3 luni in Germania la sora mea in speranta ca imi voi gasi cv de lucru sau cu fotbalul in fine m-am intors inapoi in martie pentru o luna de zile venind la botezul copilului surorii mele.De obicei eu jucam la pariuri la stanleybet facandu-mi o mica prietena care lucra acolo intre timp tot vorbind cu ea, m-a invitat dupa 2 sapt dupa ce eram in tara la o cafea la ea acasa.Am 23 ani ea 28..si avand si un copil fiind divortata.si vorbind la cafea am ajuns la o aventura! asta se intampla intr-o zi de miercuri iar dupa pur si simplu m-am atasat de ea, ea mult mai mult! imi spune de fiecare data ca sunt exact de ce ar avea nevoie datorita ca nu a avut o casinicie ok si ca accepta fara sa lucrez fara sa fac nimic doar sa fiu langa ea! Joi dimineata a trebuit sa plec din tarai intre timp am vb cu ea zilnic pe mess pe skype spune ca ar fi in stare sa faca orice pentru mine parca si eu la fel! Tinand cont ca am asteptat momentu de a pleca din tara de ff mult timp si acum ca a aparut ea parca ma simt din ce in ce mai aiurea aici.ce se poate face?!

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Fa ce ai de facut, tine-te de planul initial; fara bani, fara serviciu, n-ai nici un viitor.La intoarcerea in tara o sa vezi ce-i de facut. Numai bine.happy