| paul_5950 a întrebat:

Salutare.Am si eu o mica problema, sunt cam timid.Si imi place de o fata, am iesit odata cu ea la o plimbare, si am invitat-o zilele trecute sa mai iesim iarasi.Acuma insa nu stiu cum sa ajung la momentu ala in care ii spun ca o plac, si cum anume sa ii spun:-s. Puteti va rog sa-mi explicati putin cum ar trebui sa procedez, si ce ar trebui sa-i spun mai exact? Dati-mi exemplu de o astfel de situatie, sau un exemplu de dialog.Mersi! p. s: am 17 ani

3 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Pai cand sunteti mai singuri ii zambesti si lucruri dulci, fa-i complimente, sarut-o si apoi ii spui ca tii mult la ea apoi totul vine de la sine happy

Răspuns utilizator avertizat
| LucianaaaX a răspuns:

Fao sa se simta bine. Zi un "buna" cu ochi mari si un zambet pe buze.Imbratiseazo.Plimbativa si spune-i ca tii la ea, ca poti spune chiar ca o iubesti.Nu o lua din prima "te iubesc" ca poate iti da si o palma.Crede-ma eu asa as face.Trebuie sa o iei cu frumosul.Si dupa ce v-ati plimbat toata ziua, dupa ce i-ai luat un suc si o inghetata zii ca tii la ea, ca arata bine, ca are un caracter pe placul tau si la sfarsit ca o iubesti.
Succes!