| Geanina67 a întrebat:

Salutare. Are ceva daca folosesc acest site pe post de plictiseala? Adica nu sa raspund la lume. doar sa pun intrebari si sa dau funde. pot sa dau fundele unei singure persoane care imi raspunde mereu la intrebari?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, Geanina! Sigur ca nu are nimic.
Adica eu una fac la fel. Il folosesc pentru. intrebari, dar acolo unde gasesc o intrebare mai usoara dau si raspunsul.
Ca venind vorba de funde. am observat ca te.au ajutat de fiecare data raspunsurile mele, si ca am primit funda. ma bucura acest lucru.
sper sa primesc funda si de data aceasta big grin

sa ai o seara cat mai placuta :*!

2 răspunsuri:
| anonimmmmm a răspuns:

Desigur, de ce nu? Si eu cred ca acest site poti sa il folosesti in orice scop, personal, indiferent ca il folosesti doar sa raspunzi la intrebari, sau doar sa acorzi intrebari big grin succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unii care chiar au nevoie de ajutor. Găseşte-ţi alt site de pierdut timpul.Indicar ar fi să dai şi tu răspunsuri [dar nu la mişto!].

Uite aici câteva site-uri pe care să pierzi timpul:

www.descopera.ro

www.conquiztador.ro

www.coolgirl.ro

www.popcorn.ro

www.bravonet.ro

www.rimel.ro

www.a1.ro