| zizilika a întrebat:

sunteti si voi de parere ca TPU.RO e de folosinta?

Răspuns Câştigător
| m4them4tic a răspuns:

DAAAAAA...
E foarte folositor in cazul multora.Multi vrem sa aflam parerile celorlalti si ideile lor.Desi uneori spunem ca e mai usor sa cauti pe Google, totusi e bine sa ai acea senzatie ca cineva e cu tine si incearca sa te ajute.
Parerea mea.

21 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Numarul mare de useri este o dovada.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Categoric, dovada numarul mare de useri, promtitudinea cu care primim raspunsuri folositoare, prietenii pe care ii avem aici si nu in ultimul rand avem ce invata unii de la altii.

| EUSIATIT a răspuns:

Da este folositor doar ca ma deranjeaza cind elevii vor sa si faca temele. atit si mai este ceva... cind ne lipseste bunul simt...la unii...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove strucklove struck

| jenny a răspuns:

Sigur ca da.Este un sait minune.Inveti foarte multe lucruri si ai intotdeauna raspunsuri la problemele care te macina.

| jenny a răspuns:

E minunat sa primesti ajutor si sa fi de ajutor.

| r8driver a răspuns:

Da... i-mi place foarte mult.

| Kidu a răspuns:

Bineinteleshappy

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Da, aici gasesti raspunsuri utile si consolare!
Daca ar exista un site cu acelasi scop ca si TPU tot TPU va fi pe locul 1winking, cred ca spun in numele tuturor ca TPU face parte din viata noastra happy.

| nolimits a răspuns:

Prea multe intrebari aiurea, numai sa fie acolo. de exemplu 100 de intrebari de genul" cine e din brasov?"... oricun e de mare ajutor, am fost ajutat in 5 minute, mersi inca o data lui ionut...

| sergiu2525 a răspuns:

Primesc raspunsuri mult mai rapid decat pe forumbig grin

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Site-ul TPU mi se pare foarte util.
Ca primesti raspuns la toate intrebarile(bine, ca exista si care raspund asa, aiurea, doar ca sa ia punctele)
Si se pot pune intrebari mai intime, mai nu stiu cum, fara jena, si poti fi si anonim, deci sa nu te faci de ras pentru intrebarea pusa.

| laraandy a răspuns:

Da! pe mine ma ajuta f mult

| Liada a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cind ne intelegem si e liniste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... intru si postez tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa e super siteuhappyma bucur din suflet ca l'am descoperit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu zic ca e foarte folositor!
mai ales daca nu vrei sa discuti cu altcineva, poti pune aici intrebarea si ti se raspundehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaa, bineinteles so o parere conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte folositor si frumos... dar eu inca nu stiu sa umblu asa bine pe site... mi-ar trebui un mik ajutor... pop

| zizilika explică:

Waw! ce de-a raspunsuri. a fost prima mea intrebare! multumesc.deci nu sunt singura!