| Trinity a întrebat:

Salutare, caut oameni pentru campionat de fifa07 cu fisier2011, pentru detalii add crazy.boy196,mai sunt 6 echipe libere.

4 răspunsuri:
| TC3 a răspuns:

Daca imi zici si mie cum Doamne iarta`ma mut portaru` la lov libere? straight face

| Trinity explică (pentru TC3):

La lovituri libere nu poti sa muti portaru doar in anumite cazuri, misti zidu si se va misca si portarul, dar nu o sa mearga mereu repet.

| Powerman a răspuns:

DAka cauti campionat de fifa 2007 incearca Www.campionat-fifa07-uefa.cabanova.com este cel mai tare camp!

| ionutyo15 a răspuns:

Www.fifa07-liga.cabanova.com camp de fifa 07 cu clasament-cupa,39 etape in fiecare zii se joaca cate o etapa.Sper sa va placa