| emanuel89q1 a întrebat:

Salutare!
Ce părere aveți de țigările marlboro red king size(culoarea pachetului un verde închis)? Le am văzut la un prieten în Irlanda
Sunt tari, bune, scumpe etc?
Descrieți le, mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Incearca, fiecare are gustul lui la mai orice. Unora le place, altora nu. Daca is tari, atunci plac doar la putini fumatori. Pretul ar trebuie sa fie cam la fel, ca la restul de Marlboro.

Au comentat ambele Violete, violeta 1 si dullcat violeta 2 laughing tu una intrebi, ele alta raspund, dar asa is ele, citesc ceva si inteleg cu totul altceva laughing

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bune nu sunt, dimpotriva, toate sunt cancerigene!

| dullcat a răspuns:

Sunt rele pentru sanatate, exact ca toate celelalte.De gaura lunara din buget nu mai zic.

| relian a răspuns:

Cred ca astea cu verde, pachetle verzi is cele mai slabe tigari Marlboro, ma refer ca si tarie, Cele mai tari is pachetele rosii, asa stiu, desi nu-s fumator.