| IonutSiAtat92 a întrebat:

Salutare.Ce parere aveti despre mini casutele facute din container? Merita sa traieti in asa ceva? Care sunt avantajele si dezavantajele?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai unde sta, merită.

| Wr3nch a răspuns:

Is ieftine. se fac rapid si se pot personaliza dupa preferinta da. As zice ca singurul dezavantaj major e ca unii o sa se uita la tine cu superioritate si o sa zica ca ''asta nu e o casa adevarata''. Daca nu iti pasa de ei 0 probleme.

| IonutSiAtat92 explică (pentru Wr3nch):

Eu am auzit ca au probleme acele containere la calduri si la frig.Plus alte dezavantaje cu termoizolatia..etc

| Wr3nch a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Nu au. Se pot izola lejer cu vata minerala sau polistieren de buna calitate.