| Florin-Cristian_Anton_1997 a întrebat:

Salutare. ceva idei de site-uri unde chiar poti socializa cu persoane, unde poti cunoaste persoane? gen tinder. imi caut partenera si nu-mi mai gasesc de mai bine de un an. help

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ar fi si Tinder si Badoo, insa, de ce nu incerci pe Facebook sau Instagram? Din pacate, in zilele noastre, cam aici este punctul de plecare a multe relatii. Le dai si tu cerere, le dai like-uri, vezi daca feedback-ul lor e pozitiv (daca te-au refuzat, cel mai bine e sa nu insisti), apoi le scrii si tu un "Buna" si mai vezi mai departe.

| RAY a răspuns:

Sentimente.ro
waplog