| anonim_4396 a întrebat:

Ceva aplicatie/site unde poti cunoaste persoane cat de cat faine pentru vorbarie, fara Facebook,insta, snap, cn2 si tinder happy

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| Bariel a răspuns:

Omegle chat, dar trebuie sa cauti destul de mult pentru a gasi o persoana relevanta. Eu mi-am facut 2 prieteni prin intermediul acelui site, sunt multi idioti perversi totusi

| Cehoslovacia a răspuns (pentru Bariel):

Omegle merita incercat doar daca stai bine cu rabdarea si nervii, dar nu e nici ala cine stie ce din pacate

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Grupurile de voluntariat tip crucea rosie, ong. Pe net prinzi toti ciudatii

| Cehoslovacia a răspuns (pentru mgtow):

Merita incercat daca esti elev si ai timp de asa ceva sa te implici, da pe net sunt numa salbatici si stoarfe in 80%

| gabicoo a răspuns:

Aici pe TPU!

| Lukasssz a răspuns:

Onlyfans

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Grindr

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.IRL.ro = www.InRealLife.ro

Răspuns utilizator avertizat