| anonim_4396 a întrebat:

Cine doreste sa participe la un mic Test Psihologic? Nu! Promit ca nu e ceva banal, ba chiar poate fi ceva revelator pentru cei ce nu prea se înțeleg pe ei înșiși. E un mic test (creat de mine) care l-am aplicat asupra mea si care vreau sa-l testez macar pe un esantion de 10-20 de oameni. As fi putut sa apelez la persoanele apropiate dar n-ar avea nici un sens. E ceva foarte intim ce nu poate fi divulgat cu usurinta de aceea e esential anonimatul. Scrieti-mi in privat sau adaugati un "+" ca raspuns pentru a va manifesta disponibilitatea de a participa. Ulterior va vo-i contacta eu. Cei care ve-ti participa(sper sa existe doritori) sa lasati o impresie/raspuns la aceasta intrebare si cine va raspunde cit mai detaliat si obiectiv posibil va primi Funda. Deci mizez pe ajutorul vostru... Mersi de atentie.

6 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

IOOO.
Io vreauuuu.

Ce test?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

+

Ce sa- i fac, asta.i hiba mea-sunt curioasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ti.as fi putut raspunde in privat, insa ar fi fost ca si cand as fi ascuns gunoiul sub pres si nu este in regula, dorindu.mi sa te ajut.
In testul respectiv sunt foarte multe greseli gramaticale, modul viitor creându.ti cele mai multe probleme, din aceasta cauza neputand face testul.M.am simtit ca si cand, cu o masea umflata, as fi ajuns la frigotehnist.M.am inspaimantat.
In alta ordine de idei, nu ai potential.Am vazut, dorinta exista, insa atat.Nu.i suficient!
Intrebarile sunt lipsite de seva, seci, testul nediferentiindu.se de unul postat in revista Garbo.
Timpul necesar executarii nu.l stabilesti tu, ai putea sugera executantului sa.si rezerve din timpul său cateva minute pentru a finaliza testul.
Imi pare rau, dar nu as fi avut ce.ti scrie, sunt la avansati...stii tu!
Te astept cu ceva mai incitant!
Bafta!

| LostInPark a răspuns:

Partikip happy
Ce trebuie sa fac? ne pui pe toti intr-o camera, arunci cheia si vrei sa vezi cat de repede ajungem la canibalism?

| Biu009 a răspuns:

+
aa si...PE CARE*

| Puicki a răspuns:

+