| Jasmin15 a întrebat:

Cine poate sa imi dea niste idei ce as putea sa desenez? va rog! :* multumesc :*

Răspuns Câştigător
| 2B a răspuns:

Buna! In primul rand,daca vrei sa desenezi incearca sa o faci intr-un mediu placut si linistitbig grinesenele pot exprima si gandurile noastre deci daca,te afli pe un del inconjurat/a, de flori, si alte lucruri frumoase o sa ai o inspiratie, minunata! Ai putea desena ceva la ce te gandesti tu, deseneaza ce-ti place tie si iate dupa mediul in care te afli! Mult success in continuarewinking

6 răspunsuri:
| adelynaade a răspuns:

Un peisaj de primavara

| Jasmin15 explică (pentru adelynaade):

Multumesc! dar am facut. ceva mai complicat daca se poate? :*

| Jasmin15 explică (pentru 2B):

Multumesc! :*

| 2B a răspuns (pentru Jasmin15):

Ma bucur ca te-am ajutat!

| crissag a răspuns:

Buna. Poate te poti inspira de aici :)
www.facebook.com/MeditatiiArhitectura.CG. Mult succes si inspiratie creativa!

| Jasmin15 explică (pentru crissag):

Multumesc! happy