| danutz_6930 a întrebat:

Salutarehappy! cum pot afla un "numar ascuns" care m-a suna /imi da bepstraight faceX-(! Am cartela Cosmote ...nu-i problema daca e contra cost, numai sa aflu cine e X-(X-(X-(! Funda bineinteles:X!

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! nu poti afla doar daca mergi la politie si ai rogi sa afle ei au ei ceva cu care aflahee hee

| marius5600 a răspuns:

Mergi la cosmote si faci o cerere

| sellyyy a răspuns:

Du-te la politie in cel mai rau caz ca altfel nu cred ca poti rezolva. daca intr-adevar de deranjeaza. incearca sa stai cu telefonul langa tine si sai raspunzi imediat, dar acum nu stiu ce sa-ti zic mai mult... funditSsa?

| Mihaiii a răspuns:

Păi, du-te la poliție, prezintă-le problema, iar de acolo se ocupă ei!