| denisa25diana a întrebat:

Bună ziua, am o nedumerire.Eu ma uit la pagina unui prieten pe Instagram si astazi am observat ca la Following are 9 persoane si ieri a avut 8 persoane. Când deschid lista lui de Following mie îmi arata tot 8 persoane ca uramareste! Este posibil sa îsi poata ascunde un singur urmaritor din lista lui de Following? Mentionez ca are profilul public nu este privat nimic

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

8 persoane, in afara de tine (9).

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca tu esti cea de-a 9-a persoana si pe tine nu te arata.

| denisa25diana explică (pentru Violleta2022):

Nu! Eu nu sunt în lista lui de Following ar fi imposibil acest lucru pentru ca este fost meu iubit si El nu stie ca eu am un cont fals cu nume de barbat?