| Lucifer666 a întrebat:

Salutare!

De cateva zile am o problema la un laptop ASUS X550D.

Cand vreau sa vad un film aflat in pc, cu unul din playerele (KM Player, VLC, WINAMP etc ) am sunet, insa imaginea nu (ecran negru). Daca ii dau restart, timp de 30 de secunde, maxim 1 minut imi merge bine, insa dintr-o data dispare imaginea. Aceeasi problema am observat-o si la TV ONLINE in SOPCAST. Sunetul este in regula, insa imaginea nu apare. In schimb, tv online cu FLASH Player merge.

Aveti vreo idee de la ce poate fi? Care ar fi problema?

PS : OS Windows 8

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa fie virusat computerul, o defectiune la Windows sau nu este istalat corect Adobe Flash Player.

| Lucifer666 explică (pentru Salontanul):

I-am facut update la flash player si degeaba sad