| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am o problemă cu laptop-ul meu, Toshiba. Mă uitam la un serial în bs player și dintr-o dată mi s-a făcut ecranul negru deși sunetul serialului încă mergea. A stat așa cam un minut după care și-a revenit, doar că windows-ul era ciudat. De exemplu bara de jos de la windows 7 e transparentă dar ea a devenit gri, ceva gen ca windows xp. I-am dat restart și și-a revenit. Nu am observat pe moment doar că luminozitaatea ecranului e mai scăzută deși e la maxim. Ce aș putea face?

1 răspuns:
| Xenoverse a răspuns:

Poate fi de la display-ul ecranului asa am patit si eu cu calculatorul