| Lapusneanu a întrebat:

De ce e sau nu e recomandata epilarea faciala pentru barbati? Argumente pro si contra.

4 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Lasa-ti ma barba sa se vada ca esti mascul feroce!

| 8mariastar a răspuns:

Pai eu cred fetelor nu le place sa vada la iubitul lor parul facial
*daca esti cu barba iti da o fata mai neingrijita si daca te epilezi arati mai ingrijit, Succes, Funda

| Alex96CM a răspuns:

Pentru ca barbatul are pe fata de zeci de ori mau mult par decat o femeie, si mai mai gros, si pielea de pe fata e sensibila, cand o sa tragi de banda o sa sari si o sa te lovesti cu capul de nori.