| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Salutare din nou.
Da, am observat că întrebarea în care vă întrebam dacă ați vrea să renunț la TPU a fost eliminată.
Așa că trebuie să o reformulez, ca să nu mai „deranjeze" unele persoane care ar avea de gând s-o raporteze și/sau să fac ca un „admin" să se simtă „ciudat":
Dacă aș renunța la TPU, pentru cât timp n-ați mai vrea să mă mai vedeți și când să mă retrag?
Mulțumesc pentru timpul acordat în care ați citit această „întrebare".
Noroc!

Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Şi tu prea pui totul la suflet. Dacă te-a supărat careva nu-l băga în seamă, aşa cum nici tu nu eşti în lista de prieteni al celor care nu le plac întrebările tale.
Ca şi în viaţă, încearcă să iei ce e bun de la fiecare, iar răutăţile, ipocriziile şi mitocăniile nu le băga în seamă.

29 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu ne pasa

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru whatevernvm):

În sfârșit, un răspuns pe care-l așteptam! tongue

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar o sa se intample la fel cu cealalta... nu zic de mine, dar nu ajuta pe nimeni intrebarea, dar absolut pe nimeni pentru ca nu rezolva o problema sau ceva, este strict legata de egoul tau si de relatiile cu alti utilizatori.

Ultima mea intrebare, care a fost pusa acum muult timp, a fost legata tot de TPU, dar nu cu scopul sa aflu eu ceva, ci sa le reamintesc celorlalti scopul pentru care sunt aici. Acea intrebare nu a fost stearsa, asa ca fapt divers.
Ideea e sa nu fie foarte mult de tipul "conversatie".

Dar sa raspund, nu am nici o treaba. As vrea daca se poate sa intrii maine, peste un an sau peste 5 si sa spui ca ai ajuns directoare la Google daca se poate. Numai bine! happy

| lilith16 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Acum esti serios:c

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Imi pare rau, iar ma pierd cu firea.
Nimeni nu ma ia in serios... nici macar eu big grin

| lilith16 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ar trebui sa te luăm sau nu?(((:

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Si unde ar mai fi misterul? happy

| lilith16 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Adevărat((((((:

| anonimg a răspuns:

Nici nu ma gandesc sa-ti dau voie sa pleci de aici.
Oamenii au nevoie de ajutorul tau si tu te gandesti la prostii.

| Celcestietot a răspuns:

Poți să te lași când nu mai ai chef și să te reîntorci când ai chef || ai un deja vu (?), poate ști despre ce vorbesc laughing ||

| Andreeush a răspuns:

E decizia ta dacă renunți sau nu.

| OldSoul a răspuns:

Ce pățiși?

| OldSoul a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

De ce vrei să-ți ștergi contul?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru OldSoul):

Cum zicea și „colegu" https://www.tpu.ro/......ta-asa-ca/
:( de ce i-aș „bate la cap" pe alții?

| OldSoul a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Daca nu-i convin intrebarile tale, nu are decat sa te adauge la ignor.
Imi pare mult mai simplu asa.

Daca tu te simti bine aici, asta e, e dreptul tau.

Mereu vor exista oameni care te plac, si oameni care te displac, trebuie sa intelegi asta, si sa-ti continui viata fara sa tii cont de ce zic ceilalti.

| minrest a răspuns:

Ti-am spus, cred ca aduci valoare adaugata pe site, dar mai putin la conversatii; avem nevoie de intrebarile tale la obiect si de raspunsurile tale istete; pe mine vrajeala nu prea ma incanta. Imi pari desteapta, deschisa catre stiinta si literatura, si matura pentru varsta ta.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu-mi pasă.
Şi nici ţie nu ar trebui să îţi pese de noi.

| FreddieM a răspuns:

Cui ii pasa de frustrarile tale? Nu vreau sa fiu nesimtit dar asa reiese din asemenea intrebare. Ori dintr-o data nu te mai simti asa special. Drum bun.

| Bogdan70001 a răspuns:

Fara suparare d, ar mi se pare ca tu pui foarte multe intrebari... fara rost

De exemplu acum. Faci ce vrei.Pana la urma nu esti o perrsoana extraordinar de cunoscuta, care sa lase persoane triste in urma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu renunta unii utilizatori au nevoie de tine esti un utilizator bun, eventual poti sa mai reduci dar sa nu renunti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru totdeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce e babă, mi-e nu-mi pasă, și nu-mi pasă dacă nu-ți pasă că nu-mi pasă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am cine esti, dar e contul tau si faci ce vrei cu el.

| gogu220 a răspuns:

Apreciez că mi-ai considerat răspunsul ca fiind cel mai bun, iar pentru cei care vor să-l evalueze o pot face aici.

| OrdanKarris a răspuns:

Un singur lucru e cert: n-am sa sun la 112 sa semnalez disparitia ta. Mai rau as face rolling on the floor

| lilith16 a răspuns:

De sa renunti si de ce crezi ca cineva ar vrea sa renunti pentru o anumita perioada, oamenii vin si pleacă pe site-ul asta

| dbigiu84 a răspuns:

Cat mai repede.Ne faci un bine big grinDD

| HenryPericol a răspuns:

Nu Renunță ca ești activa și folositoare aici.