| CosminC86 a întrebat:

Salutare dragii mei compatrioti! Fiecare om are idolul sau in viata. Spuneti-mi care e al vostru!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mei părinți chiar dacă nu-i mai am în viață!
Pa, pa.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Sa stii ca imi pare rau pentru tine! Sper sa reusesti sa treci peste asta! happy In caz ca nu ai trecut...straight face

| Legiuitoarea a răspuns (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

Bună.
Sincer, nici nu mă gândesc la sărbătorile care vin cu pași repezi că mă doare și mai tare sufletul când știu ce atmosferă aveam acasă cu ei alături.
Pa, pa.

11 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Te salut, tovarase Cosmin.Nu am idoli, doar surse de inspiratie.

| CosminC86 explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Salut si tie, nu tovarase, ca nu-s comunist. As vrea sa stiu ce surse de inspiratie aiwinking

| CosminC86 explică:

Ei na? uite ca avem ceva in comun happy

| PotatoMustDie a răspuns:

Eu dintr-un viitor promitator, cand cresc vreau sa ajung exact ca el.

| GoddessMaui a răspuns:

Nu am nici-un idol, daca nu eram ca omul meu preferat, poate imi era idol dar deja sunt la acelasi stadiu numai ca eu nu sunt vedeta.

| iuli29 a răspuns:

Idol? Pe mine

| LoveLebadaa a răspuns:

O apreciez mult pe Madalina Ghenea, mai ales pentru ca mi s-a spus de multe ori ca semanam. :X!

| MaraDiana12 a răspuns:

Mama...