| Bandit06 a întrebat:

Este cineva care a returnat un produs la altex solicitand recuperarea banilor?

5 răspunsuri:
| kopli a răspuns:

Oare cine ar returna fara sa vrea banii?
Am returnat chiar in ziua cumpararii. Au incercat sa ma duca cu vorba ca imi vor da banii la sfarsitul lunii. Dura cam 3 saptamani. Am insistat, i-am mai atentionat ca eu am platit pe loc, nu cand luam salarul... si intr-un final am primit banii inapoi.

| Bandit06 explică (pentru kopli):

Dar ati returnat prin courier sau in magazin? Daca prin curier atunci dupa cat timp vi s-au bagat banii in cont din momentul in care produsul a ajuns la ei?

| kopli a răspuns (pentru Bandit06):

L-am returnat in magazin, asa cum l-am si cumparat. Insistand cum am spus, am primit banii in aceeasi zi.

| gigite a răspuns (pentru kopli):

In ce localitate?

| Bandit06 explică (pentru gigite):

Conteaza?