| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salutare fratilor.
Voi il stiti pe tipul ala Marius care face Zappy Tv si care face glume pe seama alora care pun intrebari stupide de pe TPU.ro?
Eu m-am uitat recent la clipul asta al lui si m-am mai uitat si la altele inainte, ce parere aveti despre asta?
https://www.youtube.com/watch?v=1O_dQ6Okbpk

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ridiculizeaza prostiile scrise de cei care publica balarii pe TPU.
In final, nu-i mai departe de ei, pentru ca, nu da raspunsuri inteligente, ci face "caterinca ieftina".

| Doarunaltutilizator explică (pentru Violleta2022):

Asa e si ce intrebari pun altii aici pe site totusi.

| Gru25 a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca ar da raspunsuri inteligente, si serioase, te-ai mai uita la el?

37 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Mulțumesc că mi-ai adus aminte de canal, serios! Uitasem că există.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, nu prea stiu cine incearca ala sa para. Se vede clar ca incearca sa impuna o stare de amuzament dar nu ii iese. Slabutz :3

| R0R0 a răspuns:

Ce intrebari...

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Ala a facut clipuri in care comenta intrebarile pe care altii le pun pe TPU si face caterinca de aia.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Sper doar sa nu faca misto si de intrebarile mele.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Ar fii chiar culmea sa faca caterica si de intrebarile mele mai ales de asta.
Nu cred ca o afiseze si intrebarile tale la cate intrebari tampite sunt aici nu cred ca o sa aleaga ceva de la tine de la mine poate.
Cine stie.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Nu ai pus intrebari stupide aici dupa parerea mea.
Dar de ce sa puna intrebari de la tine? n-ai mai pus o intrebare de mult timp.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Oricum nu am mai pus intrebari recent.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Frumoasa poza ta cea noua.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Tu mereu te trezesti la ora 7?

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Și mai devreme. laughing
Sunt obisnuita de cand cu scoala. Greu ma dezobisnuiesc.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Te recunoscut cineva de pe site de curand?

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Da. Suri (adica @ReinA)

| deeeaqq a răspuns:

Îl ştiu.

N-am nici o părere, îmi pare rău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Intrebari stupide" cred ca e un upgrade.
Generatia cu cei mai multi retardati in ea,imi pare rau de ea, nu a mai fost nicio generatie cu asa multi prosti pana acum, serios vorbind, tehnologia progreseaza, iar oamenii regreseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una mi se pare destul de amuzant, desi intra-devar nu e nici el foarte departe de 'prostie' (pun pariu ca dincolo de ecran se afla un tip...banal...adica Zappy Tv e doar un canal de youtube in care el trebuie sa-si gaseasca un subiect de discutie care sa 'prinda la public' si cum altfel...-adica pe TPU se gaseste 'material destul' happy )

| MistretulPufos a răspuns:

laughing e unul din youtuberii mei preferati

| MistretulPufos a răspuns:

A facut misto si de intrebarea lui Ray26 laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru MistretulPufos):

Care era intrebarea? intreb din curiozitate.

| MistretulPufos a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu mai tin minte, m-am uitat acum o luna

| Doarunaltutilizator explică (pentru MistretulPufos):

Credeam ca a fost de curand, ma rog.

| MistretulPufos a răspuns:

Mie imi place

| Doarunaltutilizator explică (pentru MistretulPufos):

Ar fii chiar culmea sa-si bata joc de intrebarea asta.

| MistretulPufos a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Eh, s-ar putea, daca o gasestewinking

Răspuns utilizator avertizat
| AZKE a răspuns:

Ba voi sunteti cu IQ-ul pe minus? Ce aveti voi cu Zappy? El face glume pe seama alora care pun intrebari de **** pe TPU. Cum sa întrebi daca e ok sa faci laba pe violetta? Cum? Ce va credeti voi tari si mari cand suneti vai de voi, întrebați daca sunteți gravide daca faceti dragoste cand nu stiu ce si nu stiu cum. Gura frate, din cauza asta se duce Romania de rapa. Eu pun intrebari la caterinca pentru ca ori sunt provocata ori de amuzament. Incetati frate sunteti de tot rasul

| Muhana_Melinda_1979 a răspuns:

Mie îmi place sincer rolling on the floor