| 1Me9 a întrebat:

Salutare fratilor.Vreau sa stiu si eu ceva legat de tigara electronica/narghileaua cu arome.
Ei bine, daca le fumezi cu aroma, au tutun sau ceva? Eu stiam ca nu, dar vreau sa stiu ce spuneti si voi.Ce preferati intre tigara electronica si narghilea? Mie sincer, amandoua mi se par extrem de lejere, te duci gen undeva, la un pub, iti iei o narghilea, fumezi abur, nu fum, nu mirosi ca un nebun, etc. Vreau sa stiu ce spuneti! Dau si funda daca mi se pare vreun comm funny! happy

1 răspuns:
| Ern a răspuns:

Electronica, nu contine tutun si parca e mai fain