| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. in ultimile zile am inceput sa caut informatii despre trucuri cu carti. ma pasioneaza si as dori sa incep usor spre trucuri de incepatori, asa ca as dori si vreau sa-mi spuneti o recomandare intre aceste 2 pachete, care ar fi cele mai rezistente si bune, ATENTIE, nu cele mai renumite big grin. intre TALLY-HO VIPER BLACK-RED (cele negre care au simbolurile alb, care reprezinta negru si rosu, fiind rosu)care au LINOID FINISH (nu stiu ce inseamna "linoid") sau vestitele BICYCLE Samurai din air cushion, pe perna de aer?
PS: din cate am inteles cele tally ho ar fi putin mai bune, au protectie de in si sunt mai rezistente si mai groase, insa nu stiu ce sa spun, astept pareri cat mai multe, dau FUNDA big grin

1 răspuns:
| Tony1999 a răspuns:

Salut, cel putin, eu iti recomand pachetul de carti BICYCLE.Am avut si eu si sunt chiar foarte bune.Si pentru a invata tot felul de trucuri, cauta pe YouTube trucuri deslusite. Sper ca te-am ajutat. Bafta