| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
Am o intrebare atat pentru fete cat si pentru baieti.
Sa zicem ca mergeti la un restaurant sau discoteca si cand sunteti in dreptul toaletei de fete vedeti un afis lipit de usa pe care scrie:,, Avertisment! Chiar daca pe usa scrie Femei inauntru sunt doar Veceuri".laughing)))
Ce reactie o sa va aveti fata de acest afis?
O sa va provoace amuzament sau indignare?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

E cumva amuzant dar poate fi și o jignire.
As zice ca afișul e pus de cineva ce face glume cu dublu sens și e un pic de prost gust, pentru ca nu toată lumea agreaza astfel de glumite.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Te concentrezi pe lista cu meniu, nu pe ce scrie pe ușa de la budă

| ReddY25 a răspuns:

Pare irelevant, relevant e sa ma distrez nu ce scrie pe usa

| 199onur7 a răspuns:

Nu mi-ar provoca nicio reacție.