| anonim_4396 a întrebat:

Salutare
Mama vrea sai i fac un cd cu muzica de,,inima albastra".
Ma poate ajuta cineva cu niste sugestii? Ea se refera la muzica populara,de exemplu:Irina loghin:,, Deschide iar mormantul"
http://www.youtube.com/watch?v=6Th6spl99vY

Si mai vreau cateva sugestii de muzica cu,, mama." (tot populara daca se poate)

Funda la cele mai multe/bune sugestii!

1 răspuns:
| Koalass a răspuns:

Iti sugerez sa cauti pe internet adriana antoni, cristian rizescu si nicu paleru acestia au cele mai multe melodii populare si frumoase, si stiu asta pentru ca si la mine in familie se asculta acesti artisti