| Minks a întrebat:

Salutare membri TPU. Vroiam sa le propun ceva celor care administreaza aceasta comunitate si sa va cer si voua parerea, poate am inebunit eu. E in legatura cu voturile (folositor, nefolositor, stupid, etc). Am vazut multe raspunsuri clare si la obiect catalogate drept nefolositoare si multe raspunsuri nefolositoare catalogate drept folositoare. Pe aceasta cale as dori sa le adresez o rugaminte celor din staff. Ar trebui ca si acordarea voturilor sa fie supusa validarii. Nu mi se pare corect ca eu sa am niste raspunsuri catalogate drept inutile de unu' caruia nu i-a placut raspunsul dat de mine la o intrebare de-a lui. In al 2lea rand ar trebui ca la logare sa se dea un test de inteligenta fiindca am vazut ca multi useri nu sunt in stare nici sa scrie, dar ei dau raspunsuri pe aria medicala. Ar fi bine sa se faca o curatenie generala, e pacat sa patam imaginea unor useri care chiar isi fac treaba cu imaginea unor spameri, analfabeti, cocalari, pitipoance, etc. In fine, o seara buna si sper ca ideile mele sa fie luate in considerare. happy

2 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Ce somatie cuvenita... Insa, nu inteleg de ce fiecare dintre noi, simte nevoia sa cream un topic global ca sa fim siguri ca il vede tot poporul. Cert este ca fiecare membru al comunitatii n-a vazut o lista cu persoanele implicate in responsabilitatile TPU. Probabil e confidential sau nu vor sa fie deranjati in plus sau cine stie...
@KGS, nu intentionez sa-ti mustru topicul, insa lipsa de organizare nu aduce reusite. M-am focalizat pe "celor care administreaza aceasta comunitate". Totul porneste de la o temelie, tu ce zici? Exista si acel contact care numai contact nu e... zici ca trimiti o lege elaborata de tine in imparatie pentru aprobare laughing (efectiv nu stii cui te adresezi).

| Minks explică:

Stiam cui sa ma adresez. Dar vroiam sa aud si vocea comunitatii care e reprezentata de toti membrii, nu de cei care care o administreaza.