| emil_8997 a întrebat:

Salutare!
nu stiu ce am setat la un document word dar acu cum deschid orice document word, imi apare un paragraf ( un P intors). cand dau enter se duce in jos cu paragraful langa el happy, nu stiu ce sa-i mai fac.
ajutati-ma va rog sa-l scot ca ma doare capul de atata chin.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Semnele alea sunt foarte utile cand redactezi un text pentru ca vezi unde ai lasat spatiu si unde ai lasat rand liber. Exista in bara standard o optiune de ascudere sau aratare a semnului de paragraf. Daca nu o ai, da click de dreapta pe bara standard si adauga butonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi mult de ajutor brigaela. muream acolo langa word si nu gaseam solutia! mii de multumiri