| Macho a întrebat:

Salutare, o curiozitate. Va place sa umblati in blugi?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

In blugii cui?

9 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Da. Si-n blugi, dar si-n pantaloni de trening. Depinde de stare.

| nobody_9468 a răspuns:

Numai cu de astia ma imbracwinking... sper ca intrebarea era si pentru fete, ca sa nu fiu eu in plus pe aicibig grin
bafta

| Victoria a răspuns:

Da, dar doar daca sunt stramti. Cei largi nu-mi plac pentru ca nu sunt feminini no talking

| Macho explică:

Costymaximus si LinisteInOctombrie s-au prins ca poate fi intrebare cu 2 intelesuri. Primul a primit fundita big grin

| Aries90 a răspuns:

Da, la nebunie. Dar doar in blugii mei.batting eyelashes

| lily1970 a răspuns:

Da. Daca blugii stau bine pe purtator si daca-ti permiti/te...

| psihox a răspuns:

Hei, texanule, ce mai e nou in Texas, americanule?

| MiKiDuTzZz a răspuns:

Eu numai blugi port big grin la o tinuta d zi ma referwinking

| anny15 a răspuns:

Da... nu port eu fuste laughing