| Flav a întrebat:

Salutare. Observ ca mi-a aparut o optiune " Moderare la continut". Unde-mi pot da aprobarea pentru. unele raspunsuri sau intrebari. O aveti si voi? Care-i treaba? O avem cu totii? Detalii, detalii, detalii. M-am trezit cu ea in dreapta la profil. Merci.

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu o am :d

| Flav explică:

Si ti se pare eu am fost ascultator Enigmo? laughing. Nu-s expert TPU, cred ca la mine s-o fi strecurat din greseala...vad ca si raspunsurile la fel le pot bifa sau nu... e o optiune noua acum? sau de cand e? Eu unul nu stiam ca e nevoie de 3 aprobari din partea cuiva ca sa fie afisat pe site ceva.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

O am si eu happy Cred ca la toti o sa apara.Este in partea stanga.Acolo apar toate intrebarile care sunt date de cei anonimi nu de cei de pe TPU (Asa cred eu). Si iti da permisiunea sa alegi daca intrebarea va fi aprobata sau nu. O rog pe Raluca sa ne dea ea mai multe detalii daca se poatewinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si eu o am de ceva timp dar nu am dat importanta, abia azi am vazut despre ce e vorba...

| lia a răspuns:

Eu nu o am.batting eyelashes
Mai bine nu ne mai spuneai ca esti favorizat tonguehee hee

lolita
| lolita a răspuns:

Si eu o am, daca aprobi intrebarea tu si inca doi membri, ea va fi pusa pe site, daca nu, nu va fi. Raluca a bvrut sa nu se mai raspunda la intrebari stupide ceva de genul "cine a aprobat intrebarea", sau " adminii doarm" etc. asa ca daca noi aprobam intrebarile, noi sa rapundem.

daniela
| daniela a răspuns:

Eu nu am o astfel de optiune asa ca se pare ca esti un ales al adm. Felicitari

| EUSIATIT a răspuns:

Eu nu o am poate nu sunt destul de bine si Raluca nu m apremiat. Asta este nu avem ce face asteptam poate vom lua si noi .coronita .sau poate nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta inseamna ca Raluca are incredere in tine, si ti-a mai oferit o optiune in plus.nu toti userii o au, ci numai cei ''ascultatori''. insa aceasta optiune te obliga sa raspunzi absolut la toate intrebarile, inclusiv la cele cu tenta religioasa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-nu, insa este un pas inainte spre a deveni ''ascultator''. laughing
iar cat priveste faptul ca o intrebare trebuie aprobata de treu moderatori, da, asa este.insa tot se mai strecoara intrebari stupide. dar asta este farmecul siteului, altfel ne-am plictisi. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am optiunea, deci Raluca nu are incredere in mine big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca devii expert TPU. Felicitari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunteți selectați, nu au toți această opțiune.
Trebuie să da-i dovadă de multă seriozitate în răspunsuri.
Această fereastră îți permite să modelezi o întrebare sau un răspuns prin unda verde de a fi postată pe site sau nu.
Poate în viitorul apropiat primești și marea fundiță.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o au toti, dar trebuie sa citesti ghidul pentru aprobare si respingere de intrebari.si bineinteles, sa nu abuzezi de functia pe care o ai.eu o am de ceva de timp, probabil ca au extins-o si la alti cativa, pentru ca nu toti avem timp pentru aprobari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu am observat