| hândel a întrebat:

Ce parere aveti de optiunea de profil "Moderare de Continut"?! Eu unul sunt bucuros, ca administratorii imi dau ocazia sa ma simt o parte importanta a site-ului TPU. Ramane de vazut cat de corecte sunt deciziile mele luate, pentru. acceptarea sau respingerea unor intrebari. Voi va implicati in acesta decizie luata de admini?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Eu moderez intrebari si raspunsuri cand am timp. In orice caz, se observa o imbunatatire pe site de cand avem posibilitatea (unii) sa triem intrebarile si raspunsurile.

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Da. De cate ori ma loghez pe site, dupa ce raspund la mesaje, primul lucru pe care il fac e sa moderez intrebari si raspunsuri.

| psiholoaga a răspuns:

Pot modera cativa membri, cu intentii bune si maini curate la triat de intrebarihappy Amar, tu sigur ai posibilitatea asta? Nu ca nu ai merita-o, insa esti nou/a pe site si pana acum era nevoie sa treaca un timp pana userii deveneau moderatori.

| hândel explică:

Sper ca n-am fost ales din greseala sa-mi fie incredintat asa "drept". Eu imi dedic o mare parte din timp in vederea moderarii corecte a intrebarilor/raspunsurilor, selectie pe care o fac avand in vedere regulamentul de moderere continut. Cand am postat aceasta intrebare, credeam ca toti avem posibilitatea de a "tria". Imi cer scuze, sunt nou intr-adevar si, n-am stiut.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Ma bucur, pentru bucuria celor care se bucura de acest privilegiu laughing Asta inseamna ca au fost investiti cu incredere, responsabilitate, etc. Tot respectul!

| dulshe a răspuns:

Despre ce vorbesti? Chiar nu stiuthinking Unde vine aia de moderare la raspunsurithinking Imi explica cineva? Multumesc

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Un timp chiar am moderat mai mult decat am raspuns pentru ca nu aveam timp pentru amandoua. Mi se pare importanta aceasta actiune pentru ca in felul asta toate nebuniile nu ajung pe site. Cu cat numarul de intrebari se mareste, ca de altfel si numarul de utilizatori, cu atat aceasta moderarea devine mai importanta. Daca moderarea nu se face la timp, utilizatori noi ar putea sa-si piarda interesul si sa nu mai aiba rabdarea sa astepte pana intrebarile sunt aprobate si pana si raspunsurile lor sunt postate.
Ma gandeam ca ar fi poate o buna idee ca si moderarea sa fie premiata intr-un fel. In acest fel poate mai multi ar dori sa faca aceasta munca importanta.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Eu nu o am..desi am rank mai marerolling on the floor))))))))

| giovana a răspuns:

Cine poate modera? Eu nu am in profil, asa ceva. Sunt noua, de aceea?

| greg a răspuns:

Da, glumeam.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluca- stergeti, mai, toate intrebarile, toate raspunsurile! asa e fermecator, ca pe vremea lui ceau. bravo!