| StevieGerrard a întrebat:

Salutare tongue. Ma poate ajuta cineva si pe mine? Vreau sa ma invat poker laughing. adica stiu asa in mare, dar ma descurc greu(adica nu le stiu) la chestiile de genu, quinta royala, pereche, alea alea. Daca e cineva amabil sa imi scrie toate combinatiile pe care le poti face, sa imi spunabatting eyelashes. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Abh
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://banidepoker.ro. Inveti poker si ai parte de cateva bonusuri fara depunere.

Răspuns utilizator avertizat