| Cornellia a întrebat:

Salutare, poate o sa dau o intrebare banala dar vreau sa imi raspunde-ti daca se poate... am 17 ani degraba 18 si inca nu am fost sarutata ca sa zic cum se saruta normal, si mi-e frica enorm sa nu-i dau gres la primul meu sarut cu vreun baiat ((

Răspuns Câştigător
| Robert92 a răspuns:

Nu-ti mai fa griji.Sarutul e o chestie banala, si nu ai cum sa ii dai gres.Nu exista un tipar dupa care se saruta, fiecare persoana saruta altfel, deci probabil baiatul nici nu isi va da seama ca nu ai mai sarutat pe altcineva pana atunci.Pe langa asta,este o chestie instinctiva, atunci cand va veni momentul sa te saruti, lasa-te dusa de val si gata.N-are rost sa te ingrijorezi.

2 răspunsuri:
| Cornellia explică:

Robert mersi mult chestia e ca nu prea am avut chiar relatii cu baietiii de iubire nu stiu ce poate asta e si cauza nu sunt tare experiementata crying

| ERazvy a răspuns:

Prea mult internet strica uneori happy