| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, stie careva de cand este siteul anime kage ro?

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Https://rotld.ro/whois/?domain=kage.ro
Date Domeniu
Nume Domeniu:
kage.ro
Data Înregistrării:
Data Expirării:
Nameservere:
adrian.ns.cloudflare.com
peyton.ns.cloudflare.com
Înregistrări DS:
Record not Set
Stări:
OK
Date Deținător (Registrant)
Tip Persoana:
Persoană Fizică
Notă:
Conform Regulamentului General privind Protecția Datelor cu caracter personal 2016/679(GDPR), datele cu caracter personal al persoanelor fizice nu se publică.
Registrar: Romarg SRL

| xDavid69 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Ok, dar eu ziceam de acesta https://ak376.anime-kage.eu

| Zuzu1991 a răspuns (pentru xDavid69):

Se pare ca la ala nu reusesc
"WHOIS anime-kage.eu
Domain: anime-kage.eu
Script: LATIN

Registrant:
NOT DISCLOSED!
Visit www.eurid.eu for webbased WHOIS.

On-site(s):
NOT DISCLOSED!
Visit www.eurid.eu for webbased WHOIS.

Registrar:
Name: GoDaddy.com, LLC
Website: http://www.godaddy.com

Name servers:
peyton.ns.cloudflare.com
adrian.ns.cloudflare.com

Please visit www.eurid.eu for more info."

iar www.eurid.eu e o GAURA NENOROCITA, care ma calca pe nervi, pentru ca spune ca are whois, dar are numai verificare de, domenii daca sunt disponibile la ei sau nu, si atat, lucru IMBECIL, am dreptul sa fac whois si sa vad daca pe site-ul pe care intru nu imi iau teapa X(

cred sincer ca cei care au facut anime-kage.eu chiar asta au vrut - sa nu fie gasiti, mai ales ca site-ul e in spate la cloudflare (care e o solutie anti-spam, anti-flood, dar si de anonimizare serioasa, fara mandat nu poti sa aflii nimic despre cineva in spate la cloudflare)

3 răspunsuri:
| NonZarek a răspuns:

Din 2010