| Ionut_Ciocan_1992 a întrebat:

Salutare,stie cineva cat se asteapta pentru un telefon la digi? Am comandat un telefon la ei si am deja 2 sapt de cand astept.

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Astepti o gramada, si eu umblu dupa ofertele de la ei de ceva timp,, ma cam dezamagesc si cred ca rup contractul cu ei, sunt oferte tentante de la altii.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! S-ar putea sa mai astepti inca 2 saptamani dupa acesta! Poate dura de la o saptamana la o luna! Insa merita sa astepti.