| WalterWhite a întrebat:

Cam cat dureaza sa vina un telefon comandat de la Digi (rcs rds)?

6 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

A comandat o cunostinta de a mea si a zis ca ii ajunge in 2 saptamani.

| Aventurier1984 a răspuns:

Si eu am comandat un echipament Digi care nu a ajuns la mine nici astazi (18 zile de asteptare), si as vrea sa stiu in cat timp ti-au onorat tie comanda.

| Elena_Anelise_1977 a răspuns:

De obicei intre 1 si 7 zile

| WalterWhite explică (pentru Elena_Anelise_1977):

E a 11-a zi de asteptare azi

| Radu_Gabi_1968 a răspuns:

Astept sa primesc un Samsung J5 2016 de 25 de zile, am sunat saptamanal la RDS, de fiecare data primesc acelasi raspuns, ca sunt in atentia lor si voi fi anuntat prin SMS, deocamdata sunt curios cat mai dureaza pana il primesc

| Bogdan_Manci_1991 a răspuns (pentru Radu_Gabi_1968):

Cat a durat pana la urma? In aceeasi situatie sunt si eu 27 de zile...