| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,stie cineva cum pot sa fac sa postez intrebari aici de pe PC? Cand scriu intrebarea si dau trimitere imi spune sa completez profilul.Si dupa ce il completez imi zice la fel.Si nici alt cont nu pot face, se blocheaza pagina.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Completeaza-ti profilul.Si verifica-ti si email-ul.Nu poti avea cont aici decat daca faci confirmarea de pe email.

| Iulian55 a răspuns:

Vezi sa completezi toate chestiile apoi da salveaza profilul sau ceva de genul asta.