| valentyn92 a întrebat:

Salutare sunt nou pe aici si nu stiu cum sta treaba cu fundita, poate sa imi explice cineva MS.

2 răspunsuri:
| dyddyyyx18 a răspuns:

Fundita se da pentru raspunsul care ti-a fost cel mai folositor.
In dreptul fiecarui raspuns apare in dreapta o fundita gri, si dai click pe fundita din dreptul raspunsului care ti se pare cel mai interesant. O sa te intrebe daca esti sigur de alegerea facuta, dai OK, si gata; ai dat fundita.winking

| AnaMaria42312 a răspuns:

Fundita este premiul pentru raspunsul castigator, acordat de tine. Raspunsul castigator e acela pe care tu il consideri cei mai folositor si mai bun happy. Jos in dreapta raspunsurilor arata o fundita si acolo accesezi pentru a o acorda.