| Zarnițchi_Vladimir_1993 a întrebat:

Salutare știe cineva vreun site sau vreo programa care să facă o poză mai originlă o calitate mai bună?

1 răspuns:
| Roniko a răspuns:

Eu iti dau un sfat,dar nu stiu cat o sa dureze. Daca eu as vrea sa fac de exemplu o poza,mai performanta,as alege ori calculatorul, ori telefonul, ori aparatul de fotografiat.Dar, ca program, trebuie sa ai un specialist in instalare programe.Acolo,ca program trebuie instalat Linux Mandriva, iar apoi ca aplicatie sau program, fotoshop, sau depinde de aplicatie.Eu am acest sistem de operare si da rezultate bune la fotografiere(se vede oglinda). Sper ca te-am ajutat, noroc in continuare!